facebook
×
KOLOBRZEG.COM - Online Directory City
B1 -AQUARIUSS

Weather

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Kołobrzeg KIELCZANKA

  KIELCZANKA

  +48 94 35 455 25
  KIELCZANKA

  Jeśli chcecie Państwo mieć miłe wspomnienia, wypocząć i zdrowo spędzić czas to serdecznie zapraszamy do KIELCZANKA w Kołobrzegu. Ośrodek ma bardzo atrakcyjną lokalizację: - w samym centrum uzdrowiska, blisko portu, - zaledwie100 m od morza i mola , przy głównej alei spacerowej i pięknym starym parku nadmorskim,


  Galery


  Offer

  Jesteśmy obiektem kameralnym – ten atut sprawia, że każdy Gość jest tutaj traktowany indywidualnie, a jakość świadczonych usług jest stale doskonalona, by wszystkie pobyty upływały w atmosferze spokoju i odprężenia.

  Kielczanka oferuje noclegi w pokojach 1- i 2-osobowych, delux (pokoje 2-osobowe o podwyższonym standardzie) oraz w apartamentach.

  Przez cały rok zapraszamy naszych Gości do skorzystania z bogatej oferty zabiegów leczniczych i relaksacyjnych, po których polecamy chwilę odprężenia w kawiarni Music Cafe lub w ogrodzie zimowym – tam każdy odnajdzie chwilę dla siebie, ciesząc się smakiem pysznej kawy i dobrej książki z naszej podręcznej biblioteczki. Do dyspozycji naszych Gości jest również sala fitness.


  Location